Sıkça Sorulan Sorular

Ödemeyi nasıl yapacağım? Ödeme seçeneklerim nelerdir?

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartıyla ödeme yapmak isterseniz, Ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız.

Havale/EFT Ödeme

Ödemenizi kredi kartıyla yapmak istemezseniz kendi banka hesabınızdan Havale/EFT yoluyla da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemenizi Havale/EFT yoluyla yapmak için ödeme ekranına geldiğinizde bu seçeneği işaretleyiniz.

Burada sunulan banka hesaplarımızdan size uygun olanına sipariş sonunda bildirilen tutarı Havale/EFT yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Havale/EFT işleminizi gerçekleştirirken, açıklama bölümüne haneli sipariş numaranızı mutlaka belirtmenizi önemle rica ederiz. Havale/EFT ödemeniz gerçekleştiğinde yetkililerimiz siparişinizi işleme alacak ve siparişiniz onaylandığında e-mail yoluyla ile bilgilendirme yapacaktır.

Siparişinizi verdikten sonraki 2 iş gününü kapsayan dönemde Havale/EFT ulaşmayan siparişler otomatik olarak iptal edilir.

İşlem açıklamasında Sipariş Numarası bulunmayan ödemelerin onayı gerçekleştirilememektedir.
Nasıl alışveriş yapabilirim?

Hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz ürünlerle ilgili arama yapabilir, veya sitemizdeki kategorilerden seçerek ürünleri inceleyebilirsiniz

2. Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilirsiniz. KKTC ve Yurt dışı gönderim yapmamaktayız.

3. Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Tüm ürün fiyatlarına KDV dahildir.
Üyelik Nasıl Yapılır

1.Neden üye olmalıyım? Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmemektedir. Ama üyelerimize, yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olma ayrıcalığını sunduğumuz için üye olmanızı tavsiye ederiz.

2.Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması sizi yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan hakkında bilgilendirmenin yanı sıra size özel teklifler geliştirmemize yardımcı olmaktadır.

3. Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Üye olurken kullandığınız e-posta adresi veya şifrenizi unuttuysanız Üye Girişi bölümünden şifremi unuttum yönlendirmesine tıklayınız.
TurkbimSoft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.

Telefonuzu Kaydedin Arayalım

Telefon numaranızı yazın sizi arayıp bilgilendirelim.